MÜŞTERİ HİZM

Müşteri Hizmetlerimiz arasında tabiki satın almış bulunduğunuz tüm ürünlerin montajının en doğru biçimde gerçekleştirlmesi vardır ki bu öncelikli konumuzudur.

Ürünün satın alınma ve montajı sonrasındaki hizmetlerimiz arasında , müşterinin ürünün garantisi ile ilgili yaşayabileceği sorunların izlenmesi, ana üretici yada ithalatcı firmalar ile görüşülerek aksaklıkların giderilmesi vardır.

Müşterimiz nokta teslim ürün ister ise İstanbul Avrupa yakası için bu işlem ücretsiz gerçekleştirlmektedir.

Forklift lastiği alan müşterilerimize jantların forkliften sökülerek pres işlemlerinin yaptırılması ve tekrar montaj edilmesi ücreti mukabilinde gerçekleştirilmektedir.

Jantlarını boyattırmak isteyen müşterilerimizede yine servis bedeli mukabilinde aracın bulunduğu yerde jantların sökülerek boyattırlması ve tekrar takılması işlemleri yaptırılabilmektedir.

Far ayar hizmetimiz en son sistem Bosch Far ayar makinesi ile yaptırtılmaktadır.

Aracınızın TÜV istasyonlarına muayenesi öncesi fren balatalarının durumu , lastiklerinizin aşınmışlığı , jantlarınızın durumu , eletrik aksamı kontrol edilerek muayene işlemleri öncesi karşılaşabileceğiniz aksaklıklar ortadan kaldırabiliriz.

Lastik ve jant tamir hizmetlerimiz bu ürünlerin satışı yanı sıra verilmektedir.

Aracınızın aküsünde sorun var  ve ateşleme problemleri yaşıyorsanız , ölçüm aletlerimiz ile sorunu aküden yada araçtan kaynaklandığını tesbit ederek sizi yönlendirebilirz.

Son dönemde teknolojinin gelişmesi ile birlikte Nitrojen hava üreten jeneratörlerin küçülmesi sağlanmış ve otomotiv sektöründe kullanılır hale gelmiştir. Bu hizmetimizi aracınızın mevcut lastiklerindeki havayı vakum ederek en yüksek saflıkta gerçekleştirebilirz.