LASTİK SAKLAMA ÜCRETSİZ!

  

 

Dünyanın en büyük lastik üreticilerinden biri olan Goodyear, yenilikçi ve üstün teknolojiye sahip güvenli lastikleri tüketicilerle buluşturmaya devam ediyor. Tüketicilerin bütçelerini destekleyen avantajlar ve taksit fırsatlarıyla öne çıkan Goodyear, tüm ülke çapında gerçekleştirdiği farklı kampanyalarıyla müşterilerden büyük ilgi görüyor.


 
Yaklaşan kış ayları ve zor şartlar nedeni ile Goodyear, 1 Ekim- 30 Kasım 2013 tarihleri arasında geçerli olan ücretsiz lastik saklama kampanyası ile kışa merhaba diyor.


 
Tüketicilerine sunduğu ürün ve hizmetlerle güvenlik, konfor ve yüksek perfomansa odaklanan Goodyear, şimdi de dört adet yüksek, ultra yüksek performans ve 4x4 lastik alan müşterilerine 6 aylık 50-tl bedelli 'LASTİK OTELİ' hizmetini hediye ediyor.

 

Soğuk kış şartları öncesi servisimiz EFE OTOMOTİV LASTİK de uygulanan bu kampanyamıza katılmak için Avcılar Yan Yol üzerinde bulunan servisimize uğrayabilir kış lastiklerinizi taktırarak yola güvenle çıkabilirsiniz. 

6 aylık Lastik Oteli kuponunuz servis yetkilimiz tarafından doldurularak Yaz Lastikleriniz en doğru şartlarda Efe Otomotiv Güvencesinde saklanacaktır. .

 

Beylikdüzü bölgesinden lastik almak isteyen müşterilerimiz E5 otobanı İstanbul yönü Haramidere sanayi sitesi sonrası Avcılar Esenyurt Kavşağından yan yola girerek Bursa İskender restoranından 800 m İstanbul yönünde ilerlediğinde Şekerbank yanında Servisimize ulaşabilir. 

 

Esenyurt bölgesinden lastik almak isteyen müşterilerimiz Mustafa Kemal Paşa Mah. Yıldırım Beyazıt Cad. üzerinden Koska sapağında E5 yan yola katılarak Hilton Otel sonrası 900 m İstanbul yönünde  Goodyear tabelalı servisimize ulaşabilir.  

 

Florya bölgesinden lastik almak isteyen ve yazlık lastiklerini saklatmak isteyen müşterilerimiz E5 Edirne istikametinde 5 km ilerledikten sonra Avcılar sapağına girmeyerek bir sonraki sapaktan İstabul yönüne dönüp yan yola  dahil olduklarında 900 m İstanbul yönünde sağ kantta firmamıza ulaşabilirler.