NEFU PLABO Wi-Fi 2ch ARAÇ KAMERASI

Ürün Kodu :PLABO

NEFU

Fiyat: 2533 TL ( + KDV)


Motoru kurum ve tortulardan temizlemeye yardım eder.
API CI-4 Plus dahil, belli başlı tüm ağır hizmet motor üreticilerinin en son şartlarını karşılar.Mobil Delvac® 80 yılı aşkın bir süredir ağır hizmet dizel yağları üzerinde uzmanlaşmaktadır. Dolayısıyla, ardındaki teknolojinin dünyanın en büyük beş ağır hizmet kamyon motoru üreticisi tarafından seçilmesi hiç de şaşırtıcı değildir.

Yıllardan beri, ağır vasıta sürücüleri ve filolar Mobil Delvac’a güvenmeye devam etmekteler. Neden? Bunun yanıtı, yağlama teknolojisinde lider olma konusunda kararlılığımızdır. Ürünlerimizi performansın zirvesinde tutmaya ve dolayısıyla aracınızı da en iyi durumda muhafaza etmeye yardım eden araştırma ve geliştirmeye olan bağlılığımız vazgeçilmezdir.

Mobil Delvac ağır hizmet motor yağlarımız, araştırma ve denemelere ayırdığımız zaman ve kaynaklar sayesinde, yağınızdan istediğiniz önemli yararlar olan motor aşınmasını asgariye indirme, daha az birikinti oluşması ve daha uzun motor ömrünü sağlayabilmektedir.

Mobil Delvac motor yağlarımıza ek olarak, uzun ekipman ömrü sağlayan ve ağır hizmet taşıtınızın yüksek performans göstermesine yardım eden tamamen sentetik, güç aktarma organı sıvıları ve yüksek performanslı greslerini içeren komple bir ürün dizisi sunmaktayız.
 

 2012 YILINDAN İTİBAREN AVRUPA BİRLİĞİ LASTİK ETİKETİ

2012 yılında Avrupa Birliği tarafından kullanıma sokulacak standartlaştırılmış lastik etiketi, size 3 önemli lastik performans özelliği hakkında bilgi verecek: yakıt verimliliği, dış yuvarlanma gürültüsü ve ıslak zeminde tutuş performansı

Yukarda etiketin nasıl görüneceğinin bir örneğini bulabilirsiniz (etiket örneği, AB Yayını NO1222-2009 uyarınca, biçimiyse yönetmelik Ek II madde 1 ve 2'ye göre verilmiştir*). Yakıt verimliliği ve ıslak zeminde tutuşa ilişkin etiket tasarımı, mevcut enerji verimliliği etiketlerine (örn. küçük ev eşyaları) benzemekte olup, A, kendi kategorisindeki en yüksek performanslı lastiği, G ise şu anda en düşük performans gösteren lastiği ifade etmektedir. Dış yüz gürültüsü, desibel olarak ifade edilmektedir; bu değere, bir, iki veya üç ses dalgası eşlik etmekte, bir dalga en sessiz lastiği, üç dalgaysa en gürültülü lastiği göstermektedir. Tüm lastikler, lastikleri kolaylıkla karşılaştırmanızı ve sizin için en uygun lastiği bulmanızı sağlamak amacıyla, aynı etiketi taşıyacaktır.

Etiket üzerinde görülen ve ayrıca jkenarda belirttiğimiz üç logo ise sırasyla

 YAKIT VERİMLİLİĞİ; Yuvarlanan bir lastik deforme olur ve enerjiyi boşa harcar. Bu, bir araç üzerinde etkili olan 5 direnç kuvvetinden biridir. Bu şekilde kaybedilen enerjiye ‘yuvarlanma direnci' adı verilir ve bu direnç, alınan birim mesafe ve taşınan birim ağırlık için harcanan enerji miktarı ile ölçülür. Yuvarlanma direnci, yakıt tüketimini ve çevreyi doğrudan etkiler. Düşük yuvarlanma dirençlerinde, lastik daha az enerji harcayarak, direnç kuvvetlerine daha az katkıda bulunur, böylelikle yakıt tüketimini ve CO2 emisyonunu azaltır.

1 Hareketsizlik  2 Yerçekimi  3 Aerodinamik sürüklenme  4 Dahili sürtünme  5 Yuvarlanma direnci
 

AB Lastik Yönetmeliği etiketinde, yuvarlanma direnci, bağıl yakıt verimliliği performans seviyesi hakkında bilgi veren A'dan G'ye değişen derecelerle ifade edilir. A, kategorisindeki en yüksek performanslı lastiği, G ise mevcut en düşük performanslı lastiği gösterir.Goodyear, bir lastiğin yuvarlanma direnci seviyesini göstermek amacıyla, aracınız için enerji verimliliği sağlayan lastikler seçmenize yardımcı olan üç logo geliştirmiştir. Bu logolar, EfficientGrip, DuraGrip veya Excellence gibi Goodyear FuelSaving Teknolojisi özelliklerini içeren lastiklerin yanaklarına uygulanmaktadır. Gelecekte, bu teknolojinin kullanımı, Goodyear lastik serisi genelinde daha da genişletilecektir.

 DIŞ GÜRÜLTÜ ; Bir lastiğin dış gürültü sınıfı Avrupa Komisyonu etiketinin bir, iki veya üç ses dalgası ile beraber desibel cinsinden ifade edilir. Siyah dalga en iyi gürültü seviyesi performansına işaret eder. Bu lastiğin gürültü çıkış seviyesi gelecek yasal sınırın en az 3dB altında olduğu anlamına gelir.


 

 ISLAK ZEMİNDE YOL TUTUŞ ; Islak zeminde yol tutuşu etiketi, bir lastiğin önemli bir güvenlik özelliği hakkında bilgi verir: ıslak yollarda yol tutuşu. Islak zeminde mükemmel yol tutuşu sağlayan lastikler, yağmurlu havalarda yapılan sürüşler için önemli bir güvenlik avantajı önererek ıslak yollarda daha kısa frenleme mesafeleri sunar.

Kaynak: Goodyear T.A.Ş. resmi internet sitesinden alınmıştır.

Garanti Bankası
Taksit
Sayısı
Taksit (TL) Toplam (TL)
1 2988,94 2988,94
2 1524,36 3048,72
3 1026,2 3078,61
4 777,12 3108,5
5 627,68 3138,39
6 528,05 3168,28
10 322,81 3228,06
11 296,18 3257,94
12 273,99 3287,83

Ödeme Seçenekleri

1. Kredi Kartı

Visa & Master ile: 2988,94 TL

2. Havale & EFT

Havale ile: 2988,94 TL

3. Bankalara göre taksit seçenekleri

ARAÇ İÇİ KAMERA BLACKSYS CL-200B

ARAÇ İÇİ KAMERA BLACKSYS CL-200B

CL-200B

  • Fiyat:  797  TL + KDV
Detay
AREXONS YAĞMUR DAMLASI KAYDIRICI

AREXONS YAĞMUR DAMLASI KAYDIRICI

ARX-02

  • Fiyat:  15 TL + KDV
Detay
KAYNAK TAKMATİK KAR ZİNCİRLERİ

KAYNAK TAKMATİK KAR ZİNCİRLERİ

AT-02

  • Fiyat:  292  TL + KDV
Detay
GNet GN700 FULLHD ARAÇ KAMERASI

GNet GN700 FULLHD ARAÇ KAMERASI

GN700

  • Fiyat:  999  TL + KDV
Detay
RANGE ROVER ORGINAL 18J

RANGE ROVER ORGINAL 18J

2.EL-05

  • Fiyat:  369  TL + KDV
Detay
ANTIFREEZE 3LT GAPEX

ANTIFREEZE 3LT GAPEX

ANT-01

  • Fiyat:  11  TL + KDV
Detay
NEFU PLABO Wi-Fi 2ch ARAÇ KAMERASI